6 Şubat 2017 Pazartesi

HUNCALİFE MASKARA

Bu yazımda size uzun zamandır severek kullandığım Huncalife Volume Blast Maskara dan bahsetmek istiyorum.Özellikle yaz aylarımın vazgeçilmeziydi kendisi.Ürünün yapısına gelecek olursak eğer, yoğun pigmenti sayesinde siyah ve daha dolgun bir görüntü sağladığı tartışılmaz. Kirpiklerinizde yapış yapış bir his bırakmadığı gibi ıslak bir yapısı da yok.


Topaklanma yapmaması da ayrı güzel. Kalın ve ince aralıklı silikon fırçası ile kirpiklerinizi tek tek ayırıyor. Ayrıca kalıcılığı ise gün boyu bizi rahatlıkla idare edebilir.

Temizliği ise beni hiç zorlamıyor. Önce göz temizleyicim ile siliyorum. Yüzümdeki kalan diğer makyajı temizlemek içinse jel makyaj temizleyici ile yıkadığımda hiçbir siyahlık kalmıyor.

Önemli bir avantajı ise içeriğindeki Argan yağı ile kirpiklerimizi besliyor olması.


Kısaca Argan Yağının faydalarından bahsedecek olursak eğer;


* Argan yağı içerik ve fayda bakımından zeytin yağına benzerliği ile bilinir.


* İçeriği tem yağ asitleri açısından oldukça zengindir.


* Çok iyi bir antioksidan olmasının yanı sıra ve güçlü bir E ve D vitamini deposuna sahiptir.


* Argan yağı aynı zamanda antioksidan hücrelere zarar veren ve yaşlanma belirtilerini ortaya çıkaran serbest radikaller ile iyi bir savaş gösterir.


* Bu sayede cilt ve vücut sağlığına oldukça fayda sağlar.


* Cildin elastikiyetini arttırarak cildi korur ve canlılık, parlaklık verir.


* Saç ve kirpik bakımında da sıklıkla kullanılır.


Bu faydalarını gördükten sonra ise içeriğindeki Argan Yağı sayesinde bu rimel kesinlikle vazgeçilmezler listesine girdi bile :)
Sonuç olarak ;
Eğer sizde benim gibi takma kirpik etkisi yaratan maskaralardan hoşlanıyorsanız en doğru adresiniz Huncalife Volume Blast Maskara ;)


https://tr.huncalife.com/
2 yorum:

  1. Bir maskaradan beklentilerimi karşılayacak özellikler var kuzum elimdekiler bitince bakayım :) Bu arada gözlere bayıldımmm, nasıl güzelsin :)) Öpüyorum çok bitanem <3 :)

    YanıtlaSil
  2. Tavsiye ederim bitanem, aklında bulunsun :) Çok teşekkür ederim temiz kalpli güzel arkadaşım benim,öpüyorum bende kocaman <3

    YanıtlaSil